Full Options! in het prachtige Arktis Metallic.Automaat, Navigatie, Panoramadak, Leder sportinterieur, Climate control, Stoelverwarming, Zonnerollo, Cruise Controle, Xenon, 18 inch lichtmetalen velgen, enz.Uiteraard dealer onderhouden met complete historie en bescheiden.Deze Youngtimer is ook nog eens bijtellingsvriendelijk. Een Youngtimer heeft als fiscaal voordeel dat zakelijke rijders slechts over de dagwaarde een bijtelling hoeven te betalen. Die bijtelling is weliswaar 35%, maar de dagwaarde is vele malen lager dan de nieuwwaarde. Bovendien kunt u elk jaar weer een fiscale taxatie laten uitvoeren, de fiscale waarde zal elk jaar omlaag gaan zodat de bijtelling steeds minder word. Daarbij is er nog het voordeel dat de afschrijving op een youngtimer stukken minder is dan die van een nieuwe auto. Wij berekenen geen afleverkosten, eerst even bellen voor een afspraak a.u.b
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan VWE of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder (Tel: 020-6674732).
ijweg 180 1161GE Zwanenburg
020-6674732 06-24275111
[email protected] www.autorais.nl
U kunt meerdere afbeeldingen selecteren (maximaal 15). Als u de "Ctrl-toets" ingedrukt houdt kunt u meerdere foto's selecteren.
Om je zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, maakt onze website gebruik van cookies. We vragen je eenmalig hiervoor toestemming te geven.